Poznaj ekspertów

Nasz zespół

Kwestią priorytetową naszej kancelarii jest sprawne i skuteczne rozwiązanie zleconej sprawy. Wykorzystując naszą wiedzą oraz doświadczenie zawodowe wnikliwie i profesjonalnie oceniamy ryzyko, by zdecydować o najkorzystniejszym, optymalnym rozwiązaniu Państwa problemu.

Doradzamy w drobnych sprawach, jak i w tych skomplikowanych. Obsługujemy przedsiębiorców oraz osoby indywidualne.

Świadcząc pomoc prawną poza przepisami powszechnie obowiązującymi kluczowymi są dla nas zasady etyki wykonywania zawodu adwokata.

W konsekwencji czego świadcząc pomoc prawną bezwzględnie respektujemy tajemnicę adwokacką, zapewniając klientom bezpieczeństwo powierzonych informacji.

Oferujemy Państwu pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego, karnego, w tym: porady prawne, sporządzanie pism w sprawach sądowych i pozasądowych (pozew, odpowiedź na pozew, sprzeciw, zarzuty od nakazu zapłaty, zażalenie, apelacja, wnioski w sprawach karnych i inne), reprezentację przed sądami, w sprawach komorniczych, windykację należności, sporządzanie i opiniowanie umów oraz innych tekstów prawnych.

Specjalizujemy się w prawie cywilnym, rodzinnym w tym w sprawach rozwodowych, separacyjnych, podziałach majątku, sprawach dotyczących alimentów kontaktów z dzieckiem, władzy rodzicielskiej, w prawie spadkowym, prawie zobowiązań oraz sprawach ochrony dóbr osobistych.

Do obszaru naszych zainteresowań, należą również sprawy z zakresu prawa karnego i prawa wykroczeń.

Piotr Migdał

Adwokat

Nina Koralewska

Adwokat